Location : Home > A > ACPL-5630L-100
ACPL-5630L-100
Share on FacebookShare on Facebook
ACPL-5630L-100 distributors
TSW-106-26-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-106-26-G-D Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-106-26-G-D Samtec Inc. 147880 2016+ CONN HEADER 12POS .100 DL GOLD Unitronix Electronics Limited
TSW-106-26-G-D IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-106-26-G-D NEW 78870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146257-0-13 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146257-0-13 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146257-0-13 TE Connectivity AMP Connectors 147390 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 26POS STR Unitronix Electronics Limited