Location : Home > A > ACPL-560KL-100
ACPL-560KL-100
Share on FacebookShare on Facebook
ACPL-560KL-100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ACT8942 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Power Management - Specialized Processor PMIC 40-TQFN (5x5)
ACT8942 ACTIVE 720 12+ QFN40 JIECHUANGSEN TECHNOLOGY CO., LTD.
ACT8942 ACTIVE-SEMI 30600 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
929705-09-22-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929705-09-22-I 3M 147790 2016+ CONN HEADER 22POS STR .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929705-09-22-I 3M 297650 2016+ CONN HEADER 22POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929705-09-22-I IC 57590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0741620222 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold