Location : Home > A > ACHL-3.6864MHZ-EK
ACHL-3.6864MHZ-EK
Share on FacebookShare on Facebook
ACHL-3.6864MHZ-EK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ACHL-3.6864MHZ-EK OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL PC 57499 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ACHL-3.6864MHZ-EK ROHS 25600 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMHZ5250B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 250MW SOD123
1N4924 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19.2V 500MW DO35
1N4924 MICROSEM 4000 SMD Chaoxin Technology (HK) Limited
0395172005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
36880 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
36880 Weidmuller 8000 2012+ JUMPER FOR SAK 4 10POS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com