Location : Home > A > ACHL-27.000MHZ-EK
ACHL-27.000MHZ-EK
Share on FacebookShare on Facebook
ACHL-27.000MHZ-EK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ACHL-27.000MHZ-EK OSC XO 27.000MHZ TTL PC PIN 62025 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ACHL-27.000MHZ-EK OSC XO 27.000MHZ TTL PC PIN 139650 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0397370007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole