Location : Home > A > ACH-48.000MHZ-EK
ACH-48.000MHZ-EK
Share on FacebookShare on Facebook
ACH-48.000MHZ-EK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ACH-48.000MHZ-EK OSC XO 48.000MHZ TTL PC PIN 61705 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ACH-48.000MHZ-EK OSC XO 48.000MHZ TTL PC PIN 139330 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387015105 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
PYETGCJANF-64.000000 Crystals and Oscillators Oscillators 64MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 2.8 V ~ 3.3 V 15mA Enable/Disable
MP060C Crystals and Oscillators Crystals 6MHz ¡À30ppm Crystal 32pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP060C CTS-Frequency Controls 57739 2015+ CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP060C CTS-Frequency Controls 88130 2015+ CRYSTAL 6.0000MHZ 32PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP060C IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP060C NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2505-2-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.187" (4.75mm) Silver