Location : Home > A > ACH-32.000MHZ-EK
ACH-32.000MHZ-EK
Share on FacebookShare on Facebook
ACH-32.000MHZ-EK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ACH-32.000MHZ-EK OSC XO 32.000MHZ TTL PC PIN 61945 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ACH-32.000MHZ-EK OSC XO 32.000MHZ TTL PC PIN 139570 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1793150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1793150000 Weidmuller 147750 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1793150000 Weidmuller 287370 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com