Location : Home > A > ACH-27.000MHZ-EK
ACH-27.000MHZ-EK
Share on FacebookShare on Facebook
ACH-27.000MHZ-EK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ACH-27.000MHZ-EK OSC XO 27.000MHZ TTL PC PIN 57229 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1983003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1983003 Phoenix Contact 157590 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1983003 Phoenix Contact 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1796500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1796500000 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1796500000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1796500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 5MM 180 4POS SN EKT Electronics Co., Ltd
1796500000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 5MM 180 4POS SN Global Thunder Electronics Co.,Ltd