Location : Home > A > ACC06F32-25P
ACC06F32-25P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AIB30-28-6SC Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#4 SKT RECP WALL RM
242A21710X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25POS F FILT TY5 R/A .370 M3
SRN.M08.GLL.6GZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
PC01A10-6S-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors PC 6C 6#20 SKT RECP
AIBC6FA18-11SC Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 5C 5#12 SKT PLUG
MS3114F10-98PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
MS3100R24-79S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
CLE-114-01-G-DV Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle, Pass Through Connector Gold 0.031" (0.80mm) Surface Mount
97-3106A24-5PZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 16#16 PIN PLUG
PT07A14-19SW Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 19C 19#20 SKT RECP
280585-2 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle