Location : Home > A > ACC06F18-1SW-025
ACC06F18-1SW-025
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3108F20-11P Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
KPT2E14-5SEW Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
D38999/20FJ61SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
10-214014-60S Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
MS27656T25F43SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
FR02C041JA1-R5000 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 41 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle
GTC06LCF18-30S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 5#16 SKT PLUG
MDM-15PSA Connectors, Interconnects D-Sub Connectors MICRO 15C PIN SOLDER .125 MTG
DBMAMT44SNM Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 44 F CRIMP NM HD G50 CAD
D38999/26WD15PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
52893-1890 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 18 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle