Location : Home > A > ACASA200122001P100
ACASA200122001P100
Share on FacebookShare on Facebook
ACASA200122001P100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ACASA200122001P100 RES ARRAY 2K OHM 4 RES 0612 577800 Vishay Beyschlag 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ACASA200122001P100 RES ARRAY 2K OHM 4 RES 0612 582600 Vishay Beyschlag 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6-2176093-4 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 46.4K OHM 0.1% 1/4W 0805
6-2176093-4 IC 56040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-2176093-4 TE Connectivity AMP Connectors 1528900 2015+ RES SMD 46.4K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-2176093-4 TE Connectivity AMP Connectors 798700 1534+ RES SMD 46.4K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
6-2176093-4 TE Connectivity AMP Connectors 893900 2015+ RES SMD 46.4K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com