Location : Home > A > ACA3100F22-2SB
ACA3100F22-2SB
MS3474W14-19SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
SP02CE-20-39P Connectors, Interconnects Circular Connectors 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
CTVP00RF-11-19SC-S3AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
AIB6FC32-25SC Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 25C 25#12 SKT PLUG
MS3450W22-6SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
97-3107A22-5P-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 6C 4#16, 2#12 PIN PLUG
ECB.2B.326.CLN Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
ACS02E-22-14PB(003) Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver
F05E-092146R Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 9 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
252151 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) MCX Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Board Edge, Cutout Solder
61082-041400LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 40 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
AXK6F16347YG Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 16 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
AXK6F16347YG NAIS 100000 2021 (????) TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AXK6F16347YG PANASONIC/ 45500 2020+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AXK6F16347YG 100000 200905 Nego IC Co.Doris@negoic.com
54112-811102500LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 10POS 0.100" T/H
FX2CA1-80P-1.27DSA Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM
2-84953-2 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 22 Position FPC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle