Location : Home > A > ACA3100E24-28SWBF80F0
ACA3100E24-28SWBF80F0
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEJ088A1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
DEMAM9PNMBK52 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
GTC06R32-25P-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings GT 25C 25#12 PIN PLUG
DBE25PF179 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 25 M WW .375" G ZINC
GTC00R20-29P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 17C 17#16 PIN RECP WALL
2-2029095-4 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDM-25 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.546" (13.86mm) Barrier Block Connector, Screws
CDM-25 IC 39960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9950745 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
M20-9950745 Harwin Inc. 157620 2016+ 07+07 DIL HORIZ PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9950745 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9950745 NEW 77590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021122-00008T1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
20021122-00008T1LF Amphenol FCI 157370 2016+ 1.27 BTB HD SMT RA Unitronix Electronics Limited
20021122-00008T1LF IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1051032:0076 Phoenix Contact 157720 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
370-80-149-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM
370-80-149-00-001101 IC 59290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
370-80-149-00-001101 Preci-Dip 147150 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
370-80-149-00-001101 Preci-Dip 277850 2016+ HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0380021286 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers JUMPER EDGEON SQ 4POS .375 CNTR
562010060 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
1072760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories WBB FOR WDK 2.5/BLZ W/PIN
1072760000 Weidmuller 8000 2012+ WBB FOR WDK 2.5/BLZ W/PIN EKT Electronics Co., Ltd
1781580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories HOOD COVER BLACK
1781580000 Weidmuller 147650 2016+ HOOD COVER BLACK Unitronix Electronics Limited
1781580000 Weidmuller 288410 2016+ HOOD COVER BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0872630403 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0705439112 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
1775982001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1775982001 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1775982001 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1775982001 Weidmuller 299110 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1775982001 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 8POS 5.08MM BK EKT Electronics Co., Ltd