Location : Home > A > AC7MDT20-T32
AC7MDT20-T32
Share on FacebookShare on Facebook
AC7MDT20-T32 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AC7MDT20-T32 standard package with RoHS 145140 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
AC7MDT20-T32 Rohs Pb 25600 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-BTN-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W
VE-BTN-MY-F1 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BTN-MY-F1 NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BTZ-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W