Location : Home > A > AC05000006200JAC00
AC05000006200JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
AC05000006200JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AC05000006200JAC00 RES 620 OHM 5W 5 AXIAL 997200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AC05000006200JAC00 Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 620ohms 5 800,000 Vishay/Draloric 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com