Location : Home > A > AC05000005001JAC00
AC05000005001JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
AC05000005001JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AC05000005001JAC00 RES 5K OHM 5W 5 AXIAL 882200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AC05000005001JAC00 Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 5Kohms 5 800,000 Vishay/Draloric 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com