Location : Home > A > AC05000003309JAC00
AC05000003309JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
AC05000003309JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AC05000003309JAC00 RES 33 OHM 5W 5 AXIAL 884000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
AC05000003309JAC00 RES 33 OHM 5W 5 AXIAL 1403000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AC05000003309JAC00 Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 33ohms 5 800,000 Vishay/Draloric 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com