Location : Home > A > AC05000002700JAC00
AC05000002700JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
AC05000002700JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AC05000002700JAC00 RES 270 OHM 5W 5 AXIAL 789700 Vishay BC Components 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AC05000002700JAC00 Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 270ohms 5 800,000 Vishay/Draloric 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AC05000002700JAC00 Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 270ohms 5 800,000 Vishay/Draloric 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd