Location : Home > A > AC03000003609JAC00
AC03000003609JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
AC03000003609JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AC03000003609JAC00 RES 36 OHM 3W 5 AXIAL 777400 Vishay BC Components 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AC03000003609JAC00 Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 36ohms 5 800,000 Vishay/Draloric 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AC03000003609JAC00 Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 36ohms 5 800,000 Vishay/Draloric 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd