Location : Home > A > AC03000003600JAC00
AC03000003600JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
AC03000003600JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AC03000003600JAC00 Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 360ohms 5 800,000 Vishay/Draloric 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AC03000003600JAC00 RES 360 OHM 3W 5 AXIAL 1520900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com