Location : Home > A > AC03000003001JAC00
AC03000003001JAC00
Share on FacebookShare on Facebook
AC03000003001JAC00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AC03000003001JAC00 Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 3Kohms 5 800,000 Vishay/Draloric 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
AC03000003001JAC00 RES 3K OHM 3W 5 AXIAL 707900 Vishay BC Components 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AC03000003001JAC00 RES 3K OHM 3W 5 AXIAL 813100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.