Location : Home > A > ABLS-LR-4.500MHZ-T
ABLS-LR-4.500MHZ-T
Share on FacebookShare on Facebook
ABLS-LR-4.500MHZ-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLS-LR-4.500MHZ-T CRYSTAL 4.5000MHZ 18PF SMD 57239 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-139-01-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
08-2823-90 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-2823-90 Aries Electronics 157540 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-2823-90 Aries Electronics 277730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08-2823-90 Aries Electronics 157550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN Unitronix Electronics Limited
08-2823-90 Aries Electronics 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-022-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-87-022-30-001101 Preci-Dip 147200 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-022-30-001101 Preci-Dip 288450 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
517-83-321-19-121111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 321POS GOLD
517-83-321-19-121111 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
517-83-321-19-121111 Preci-Dip 147570 2016+ CONN SOCKET PGA 321POS GOLD Unitronix Electronics Limited
517-83-321-19-121111 Preci-Dip 287290 2016+ CONN SOCKET PGA 321POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
517-83-321-19-121111 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
1641530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1641530000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1641530000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 20POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1641530000 Weidmuller 157350 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited