Location : Home > A > ABLS-4.9152MHZ-K4T
ABLS-4.9152MHZ-K4T
Share on FacebookShare on Facebook
ABLS-4.9152MHZ-K4T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLS-4.9152MHZ-K4T CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF SMD 57849 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ4736C/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 2W SMBJ
SMBJ4736C/TR13 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ4736C/TR13 NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1PMT4124CE3/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 43V 1W DO216
RS1PJHM3/84A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1A DO220AA
RS1PJHM3/84A IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS1PJHM3/84A NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325025-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325025-03-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325131-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325131-03-0 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1737158 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole