Location : Home > A > ABLS-4.500MHZ-B4-T
ABLS-4.500MHZ-B4-T
Share on FacebookShare on Facebook
ABLS-4.500MHZ-B4-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLS-4.500MHZ-B4-T CRYSTAL 4.5000MHZ 18PF SMD 79130 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ABLS-4.500MHZ-B4-T CRYSTAL 4.5000MHZ 18PF SMD 57839 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
22-6822-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
22-6822-90C Aries Electronics 157840 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-6822-90C Aries Electronics 278530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
22-6503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
22-6503-30 Aries Electronics 157780 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-6503-30 Aries Electronics 278070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284008-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284008-0 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284008-0 TE Connectivity AMP Connectors 157870 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-284008-0 TE Connectivity AMP Connectors 297290 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284008-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 10POS R/A .200 TPC Global Service Co.Ltd.