Location : Home > A > ABLS-27.000MHZ-B2F-T
ABLS-27.000MHZ-B2F-T
Share on FacebookShare on Facebook
ABLS-27.000MHZ-B2F-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLS-27.000MHZ-B2F-T CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD 57779 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1918770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 10-26 AWG
1918770000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1918770000 Weidmuller 147740 2016+ TERM BLOCK PDK 2.5/4 PUSH IN Unitronix Electronics Limited
1918770000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PDK 2.5/4 PUSH IN EKT Electronics Co., Ltd
1918770000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PDK 2.5/4 PUSH IN TPC Global Service Co.Ltd.
9130980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 12-22 AWG
9130980000 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9130980000 Weidmuller 147490 2016+ TERMINAL SAK 4/EN PA BK Unitronix Electronics Limited
833-87-060-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
316-93-104-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-93-104-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147480 2016+ CONN STRIP SKT 4POS .100 L.315 Unitronix Electronics Limited
316-93-104-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 298690 2016+ CONN STRIP SKT 4POS .100 L.315 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-008-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-008-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-008-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-008-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS SNGL .255 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-008-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS SNGL .255 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
EHF-110-01-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
EHF-110-01-L-D 6547 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
EHF-110-01-L-D originalne 41810 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EHF-110-01-L-D SAMTEC 5885 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
EHF-110-01-L-D SAMTEC 5885 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
1727960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1727960000 FSL 50000 15+ 15+ Excellent Electronics Components Inc
1727960000 Weidmuller 157630 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1727960000 Weidmuller 297310 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-2008570-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.118" (3.00mm)
1-2008570-6 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-2008570-6 TE Connectivity AMP Connectors 261770 1538+ 6 POS MICRO MNL SIDE LATCH N AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1-2008570-6 TE Connectivity AMP Connectors 271500 2016+ 6 POS MICRO MNL SIDE LATCH N Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-2008570-6 TE Connectivity AMP Connectors 88530 2015+ 6 POS MICRO MNL SIDE LATCH N Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com