Location : Home > A > ABLS-14.7456MHZ-K4T
ABLS-14.7456MHZ-K4T
Share on FacebookShare on Facebook
ABLS-14.7456MHZ-K4T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLS-14.7456MHZ-K4T CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD 62275 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ABLS-14.7456MHZ-K4T CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD 139900 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NZX14B,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 14V 500MW ALF2
NZX14B,133 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NZX14B,133 NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NZX14B,133 NXP 903500 1525+ DIODE ZENER 14V 500MW DO-35 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com