Location : Home > A > ABLS-14.3594MHZ-20-R50-T
ABLS-14.3594MHZ-20-R50-T
Share on FacebookShare on Facebook
ABLS-14.3594MHZ-20-R50-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLS-14.3594MHZ-20-R50-T CRYSTAL 14.3594MHZ 20PF SMD 42375 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ABLS-14.3594MHZ-20-R50-T CRYSTAL 14.3594MHZ 20PF SMD 57799 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JAN1N978D-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 500MW DO35
JAN1N978D-1 MICROSEMI 10000 2013+ Silicon 500 mW Zener Diodes WLParts Electronics ltd
JAN1N978D-1 MICROSEMI 2000 2013+ Silicon 500 mW Zener Diodes Protec Engineering (S) Pte Ltd
TZX13A-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 500MW DO35
TZX13A-TAP originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TZX13A-TAP Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 13 Volt 0.5W 10 EKT Electronics Co., Ltd
SS28-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 80V 2A DO214AC
SS28-TP IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SS28-TP Micro Commercial Co 241660 1538+ DIODE SCHOTTKY 2A 80V SMA Alphatek Technology Limited
SS28-TP Micro Commercial Co 675600 1525+ DIODE SCHOTTKY 2A 80V SMA Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SS28-TP NEW 77790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432213-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432213-02-0 IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATB35 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 2-8 AWG
ATB35 Amphenol PCD 147250 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 15MM WHITE Unitronix Electronics Limited
ATB35 Amphenol PCD 147240 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 15MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ATB35 Amphenol PCD 287970 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 15MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1517560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1517560000 42150 2012+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
32050 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
32050 Phoenix Contact 147490 2016+ TERMINAL BLCK 5.2MM 4POS GRN-YEL Unitronix Electronics Limited
32050 Phoenix Contact 287810 2016+ TERMINAL BLCK 5.2MM 4POS GRN-YEL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32050 PANASONIC 4550 09+ ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
N02 060 6118 001 Amphenol Sine Systems Corp 157610 2016+ SOCKET CONTACT FEMALE 2AWG CRIMP Unitronix Electronics Limited
N02 060 6118 001 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
N02 060 6118 001 NEW 88370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
152895 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 6 Stud Circular 20 AWG Crimp