Location : Home > A > ABLNO-156.250MHZ
ABLNO-156.250MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLNO-156.250MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLNO-156.250MHZ OSC XO 156.25MHZ LVCMOS SMD 88150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-284047-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284047-5 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-284047-5 TE Connectivity AMP Connectors 298130 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284047-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284047-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 25POS 5.08MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
T37045-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37045-22-0 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37045-22-0 NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
926302-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.250" (6.35mm)
926302-1 35545 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
926302-1 Distributor 172210 The Newest The Newest Microtranik Components Limited
926302-1 IC 38491 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
926302-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 10& UNIV.M-N-L.PLUG SIMEN Electronics Co.,Ltd
TSW-104-05-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
TSW-104-05-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-104-05-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 8POS .100 DUAL TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TSW-104-05-T-D IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-104-05-T-D NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929500-01-14 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
929500-01-14 3M 288410 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 14POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929500-01-14 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 14POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929500-01-14 IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1897607 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1897607 Phoenix Contact 157090 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1897607 Phoenix Contact 298190 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-1445057-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin