Location : Home > A > ABLNO-125.000MHZ
ABLNO-125.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLNO-125.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLNO-125.000MHZ OSC XO 125.000MHZ LVCMOS SMD 87890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-87-145-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-87-145-10-003101 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-87-145-10-003101 Preci-Dip 147880 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-87-145-10-003101 Preci-Dip 287670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-796644-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
3-796644-5 784494 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
3-796644-5 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-796644-5 TE Connectivity AMP Connectors 157740 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
3-796644-5 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
518-77-352M26-001106 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 352POS GOLD
518-77-352M26-001106 IC 59680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
518-77-352M26-001106 Preci-Dip 147070 2016+ CONN SOCKET PGA 352POS GOLD Unitronix Electronics Limited
518-77-352M26-001106 Preci-Dip 288350 2016+ CONN SOCKET PGA 352POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-382189-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN
2-382189-1 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-382189-1 Semiconductor 19245 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-382189-1 STOCK 46290 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
A-CCS20-G Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PLCC 20POS GOLD
A-CCS20-G Assmann Electronics Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
A-CCS20-G Assmann Electronics Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
A-CCS20-G Assmann Electronics Inc 8000 2012+ IC SOCKET PLCC 20POS GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
A-CCS20-G IC 40290 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1806083 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1806083 N/A 46 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1806083 Phoenix Contact 147760 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1806083 Phoenix Contact 298090 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-007-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 7 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-007-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-007-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-007-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 7POS SNGL .177 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-007-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 7POS SNGL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd