Location : Home > A > ABLNO-100.000MHZ
ABLNO-100.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLNO-100.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLNO-100.000MHZ OSC XO 100.000MHZ LVCMOS SMD 87950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4448TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 200MA DO35
1N4448TR Fairchild 3888 16+ UNKNOWN Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
1N4448TR Fairchild Semiconductor (VA) 8000 2012+ DIODE SGL JUNC 100V 4.0NS DO-35 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AOC2800 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 4WLCSP
AOC2800 AOS 1525300 1514+ CSP Unitronix Electronics Limited
AOC2800 AOS 55800 14+ CSP Philchip Electronics Co.,Ltd.
AOC2800 AOS 65000 11+ CSP Philchip Electronics Limited
IRF1010ZSPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 75A D2PAK
IRF1010ZSPBF D2-PAK 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
V8P8-M3/87A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 80V 4A TO277A
SJPB-D6V Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 1A SJP
SJPB-D6V N/A 82 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
SJPB-D6V NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SJPB-D6V SANKEN 82 SOD-10.. RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
0387291400 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS WW CS 8 ASY
0395355011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1939820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)