Location : Home > A > ABLJO-V-96.000MHZ
ABLJO-V-96.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLJO-V-96.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLJO-V-96.000MHZ OSC VCXO 96.000MHZ LVCMOS SMD 87470 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
805-43-039-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
382438-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 4POS TIN
382438-1 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
382438-1 Semiconductor 20325 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
382438-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
60-1518-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 60POS GOLD
60-1518-10 Aries Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
60-1518-10 Aries Electronics 287690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 60POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com