Location : Home > A > ABLJO-V-150.000MHZ
ABLJO-V-150.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLJO-V-150.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLJO-V-150.000MHZ OSC VCXO 150.000MHZ LVCMOS SMD 87570 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7-140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
7-140 Cinch Connectors 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK .375 7 POS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
7-140 Electronics 26119 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
OSTTY030100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTTY030100 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTY030100 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTY030100 On Shore Technology Inc. 147120 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1830680 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1830680 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1830680 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1719125 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1719125 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1719125 Phoenix Contact 147480 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1719125 Phoenix Contact 287750 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com