Location : Home > A > ABLJO-V-100.000MHZ
ABLJO-V-100.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLJO-V-100.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLJO-V-100.000MHZ OSC VCXO 100.000MHZ LVCMOS SMD 87770 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84B20-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 300MW SOT23-3
BZX84B20-HE3-18 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B20-HE3-18 NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HUFA75339P3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 75A TO-220AB
HUFA75339P3 Electronics 27210 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
HUFA75339P3 Fairchild 157139 15+ MOSFET N-CH 55V 75A TO-220AB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HUFA75339P3 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQPF7N80 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V 3.8A TO-220F
FQPF7N80 Electronics 26220 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQPF7N80 Electronics 26220 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQPF7N80 NEW 79010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FQPF7N80 KODENSHIAU 50000 16+ TO-220F Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
A20220207 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1630270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 135¡ã Through Hole
1630270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 4POS 135 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1630270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 4POS 135 TIN ORG SIMEN Electronics Co.,Ltd
1630270000 Weidmuller 287950 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS 135DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com