Location : Home > A > ABLJO-V-100.000MHZ
ABLJO-V-100.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLJO-V-100.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLJO-V-100.000MHZ OSC VCXO 100.000MHZ LVCMOS SMD 87770 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387300105 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws