Location : Home > A > ABLJO-160.000MHZ
ABLJO-160.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLJO-160.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLJO-160.000MHZ OSC XO 160.000MHZ LVCMOS SMD 88970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5938P/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 1.5W DO204AL
1PMT4117E3/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 25V 1W DO216
BZX384C33-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
BZX384C33-E3-18 IC 38320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX384C33-E3-18 NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMBZ5237B-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 225MW SOT23-3
MMBZ5237B-E3-08 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMBZ5237B-E3-08 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMBZ5237B-E3-08 ON 2575991 1312+/11+/ SOT-23/SOT89/SOT23 futuro trade ltd.
SI7368DP-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 13A PPAK SO-8
SI7368DP-T1-GE3 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI7368DP-T1-GE3 VISHAY 78000 14+ PAKSO-8 WLParts Electronics ltd
SI7368DP-T1-GE3 Vishay Siliconix 242250 1538+ MOSFET N-CH D-S 20V PPAK 8SOIC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SI7368DP-T1-GE3 Vishay Siliconix 792200 1525+ MOSFET N-CH D-S 20V PPAK 8SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SI8445DB-T2-E1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 9.8A MICROFOOT
SI8445DB-T2-E1 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI8445DB-T2-E1 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI8445DB-T2-E1 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET P-CH D-S 20V MICROFOOT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3025590 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 8-20 AWG
3025590 Phoenix Contact 147870 2016+ SPRING-CAGE TERM BLOCK-FUSE Unitronix Electronics Limited
0395151005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
2-3.5LS 38614 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2-3.5LS Electronics 26269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-3.5LS STOCK 46740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-796704-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
1-796704-0 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE SIDE 10POS Unitronix Electronics Limited
1-796704-0 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE SIDE 10POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796684-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-796684-7 TE Connectivity AMP Connectors 157580 2016+ TERM BLOCK RCPT 17POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796684-7 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK RCPT 17POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9995070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole