Location : Home > A > ABLJO-125.000MHZ
ABLJO-125.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLJO-125.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLJO-125.000MHZ OSC XO 125.000MHZ LVCMOS SMD 88090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1733290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 10-26 AWG
1733290000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1733290000 Weidmuller 147760 2016+ TERM FEED-THRU DUAL LEVEL WM BG Unitronix Electronics Limited
1733290000 Weidmuller 8000 2012+ TERM FEED-THRU DUAL LEVEL WM BG EKT Electronics Co., Ltd
1733290000 Weidmuller 8000 2012+ TERM FEED-THRU DUAL LEVEL WM BG TPC Global Service Co.Ltd.
325242-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
126-93-424-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
126-93-424-41-002000 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-424-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-424-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147140 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
126-93-424-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278370 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-129-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-129-41-003101 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-129-41-003101 Preci-Dip 147660 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-129-41-003101 Preci-Dip 287310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-3574-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN
24-3574-18 Aries Electronics 147250 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Unitronix Electronics Limited
24-3574-18 Aries Electronics 287650 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1722620000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1722620000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.62 3POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1722620000 Weidmuller 147150 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
68683-248LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
130415-0000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Plug Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole
2029102-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.118" (3.00mm)
2029102-3 Semiconductor 19785 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2029102-3 STOCK 46830 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2029102-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2029102-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 3MM 3POS MICRO M-N-L Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1744439-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole
1744439-5 TE Connectivity AMP Connectors 157120 2016+ CONN HEADER PLUG ASSY 5POS Unitronix Electronics Limited
1744439-5 TE Connectivity AMP Connectors 288270 2016+ CONN HEADER PLUG ASSY 5POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1164990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)