Location : Home > A > ABLJO-122.880MHZ
ABLJO-122.880MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLJO-122.880MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLJO-122.880MHZ OSC XO 122.88MHZ LVCMOS SMD 87850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
426-83-212-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
426-83-212-41-002101 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
426-83-212-41-002101 Preci-Dip 156950 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
426-83-212-41-002101 Preci-Dip 298710 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1807590000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1807590000 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1807590000 Weidmuller 147580 2016+ S2L-SMT3.50/12/90LF 3.2 BK Unitronix Electronics Limited
430105-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37042-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37042-14-0 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37042-14-0 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-006-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 6 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-006-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-006-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-006-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 6POS SNGL .197 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-006-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 6POS SNGL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
854-22-020-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Piston Connector Surface Mount, Right Angle
1-480709-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.250" (6.35mm)