Location : Home > A > ABLJO-100.000MHZ
ABLJO-100.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ABLJO-100.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ABLJO-100.000MHZ OSC XO 100.000MHZ LVCMOS SMD 77970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NB12708200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
NB12708200J0G Amphenol FCI 157840 2016+ 500 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
NB12708200J0G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NB12708200J0G NEW 88990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3206461 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 14-20 AWG
3206461 N/A 1 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
3206461 Phoenix Contact 147850 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3206461 Phoenix Contact 287730 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M90-6040845 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Panel Mount, Flange; Through Hole
M90-6040845 Harwin Inc. 147390 2016+ SPRING PROBE ASSY 08 WAY L/TLE Unitronix Electronics Limited
0387890218 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CB BTS CB 20 ASY
0009185094 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.198" (5.03mm) Through Hole Tin
5432928 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5432928 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5432928 Phoenix Contact 157080 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5432928 Phoenix Contact 298490 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1970570000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1970570000 Weidmuller 157610 2016+ BCF 3.81/09/180F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1776870 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776870 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776870 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN HEADER 20POS 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
1776870 Phoenix Contact 156950 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited