Location : Home > A > ABC28DTBD
ABC28DTBD
356-028-521-104 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CARDEDGE 28POS .156 BLACK
ASC13DRAH Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 26POS .100 R/A DIP
GSC43DRXS Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD
RBM43DCMH Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 86POS .156 WW
ACM25DTAT-S189 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD
1720430308 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN HDR 3POS 7.50MM R/A SLDR