Location : Home > A > ABC2-15.360MHZ-4-T
ABC2-15.360MHZ-4-T
Share on FacebookShare on Facebook
ABC2-15.360MHZ-4-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5381/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 130V 5W T18
1N5377A/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 5W T18
1PMT5952A/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 130V 3W DO216AA
1PMT5952A/TR13 IC 56060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BY448GP-E3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1.65KV 1.5A DO204
BY448GP-E3/54 brenda@hon 98500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BY448GP-E3/54 VISHAY 18000 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
AO8822 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 20V 7A 8-TSSOP
AO8822 AOSMD 10000 2013+ Common-Drain Dual N-Channel Enhancement Mode Field WLParts Electronics ltd
AO8822 IC 38320 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
SSM6L35FU(TE85L,F) Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 20V 0.18A/0.1A US6
SSM6L35FU(TE85L,F) NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM6L35FU(TE85L,F) TOSHIBA 50000 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
SSM6L35FU(TE85L,F) TOSHIBA 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
ATSD6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-22 AWG
ATSD6 Amphenol PCD 147020 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM YELLOW Unitronix Electronics Limited
ATSD6 Amphenol PCD 288270 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATSD6 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.
1857980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1857980000 Weidmuller 157510 2016+ SL 5.08/07/90B 3.2 SN BK Unitronix Electronics Limited
1969890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1969890000 Weidmuller 147350 2016+ BCF 3.81/02/180 SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1759160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1759160000 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1759160000 Weidmuller 157750 2016+ LP 5.08/15/90 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
1888250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole