Location : Home > A > AB308-26.540MHZ
AB308-26.540MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
AB308-26.540MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AB308-26.540MHZ stander package 38100 ABRACON 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AB308-26.540MHZ CRYSTAL 26.5400MHZ 16PF T/H 57379 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AB308-26.540MHZ CRYSTAL 26.5400MHZ 16PF T/H 87970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
558-10-432M31-001104 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors BGA SURFACE MOUNT 1.27MM
558-10-432M31-001104 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
558-10-432M31-001104 Preci-Dip 147240 2016+ BGA SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
558-10-432M31-001104 Preci-Dip 287650 2016+ BGA SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-87-009-40-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-87-009-40-001191 Preci-Dip 157010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-009-40-001191 Preci-Dip 297950 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387890162 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
5-103904-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-103904-7 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-103904-7 Semiconductor 31585 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
5-103904-7 STOCK 45940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1958090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1958090000 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1958090000 Weidmuller 157080 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958090000 Weidmuller 298490 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1216-0-05-01-00-00-01-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.025" (0.64mm) Square