Location : Home > A > AB308-12.352MHZ
AB308-12.352MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
AB308-12.352MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AB308-12.352MHZ ROHS 25600 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AB308-12.352MHZ CRYSTAL 12.3520MHZ 16PF T/H 61895 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AB308-12.352MHZ CRYSTAL 12.3520MHZ 16PF T/H 57169 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
12-0501-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 12POS TIN
12-0501-30 Aries Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
12-0501-30 STOCK 46870 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0015446812 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SFH31-NPPB-D45-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
SFH31-NPPB-D45-SP-BK IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFH31-NPPB-D45-SP-BK Sullins Connector Solutions 147610 2016+ CONN HEADER .050 90POS Unitronix Electronics Limited
550-10-149-15-063101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL
550-10-149-15-063101 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
550-10-149-15-063101 Preci-Dip 147650 2016+ PGA SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1530910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1530910000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 24POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1530910000 Weidmuller 147580 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1530910000 Weidmuller 298850 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1806151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1806151 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1806151 Phoenix Contact 147290 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1806151 Phoenix Contact 297530 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
794953-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
794953-8 657894 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
794953-8 AMP/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
794953-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
794953-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 8POS PANEL MOUNT SIMEN Electronics Co.,Ltd
1395260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1395260000 Weidmuller 157240 2016+ SLAD 34/180B 3.2SN OG Unitronix Electronics Limited
1395260000 Weidmuller 299050 2016+ SLAD 34/180B 3.2SN OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3010-26-003-13-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
3010-26-003-13-00 CNC Tech 157460 2016+ CONN HEADER 0.100 26 POS Unitronix Electronics Limited
3010-26-003-13-00 CNC Tech 288950 2016+ CONN HEADER 0.100 26 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com