Location : Home > A > AB-27.000MAGE-T
AB-27.000MAGE-T
Share on FacebookShare on Facebook
AB-27.000MAGE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AB-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 97910 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AB-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 57239 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AB-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 139590 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AB-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 61965 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AB-27.000MAGE-T CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 139590 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387117302 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387206212 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws