Location : Home > A > AA-13.560MAGE-T
AA-13.560MAGE-T
Share on FacebookShare on Facebook
AA-13.560MAGE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AA-13.560MAGE-T CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD 98450 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AA-13.560MAGE-T CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD 98450 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AA-13.560MAGE-T CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD 57859 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
AA-13.560MAGE-T CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD 140210 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BS7067N06LS3G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 20A TSDSON-8
BS7067N06LS3G Infineon 9500 12+ 8-PowerVDFN SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
BS7067N06LS3G Infineon Technologies 242280 1538+ MOSFET N-CH 60V 20A TSDSON-8 Alphatek Technology Limited
BS7067N06LS3G Infineon Technologies 242280 1538+ MOSFET N-CH 60V 20A TSDSON-8 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.