Location : Home > A > A5KP10A-G
A5KP10A-G
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
199D156X0020D1V1E3 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 15UF 20V 20% RADIAL
199D156X0020D1V1E3 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
199D156X0020D1V1E3 Vishay Sprague 1500700 15+ CAP TANT 15UF 20V 20 RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
199D156X0020D1V1E3 Vishay Sprague 871700 1525+ CAP TANT 15UF 20V 20 RADIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IUGBX266-1RS5-39427-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
229-3-1-63F-8-8-50 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 50A 480VAC
229-3-1-63F-8-8-50 Sensata Technologies/Airpax 137890 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 50A 480VAC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
229-3-1-63F-8-8-50 Sensata Technologies/Airpax 137890 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 50A 480VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
229-3-1-63F-8-8-50 Sensata Technologies/Airpax 139720 NEW RoHS CIR BRKR MAG-HYDR 50A 480VAC FindCores Electronics Co.,Ltd.
229-3-1-63F-8-8-50 Sensata Technologies/Airpax 57369 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 50A 480VAC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IMLK1-1-53-15.0-61 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
1410-F110-P1F1-W14QE2-5A Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 5A 250VAC 48VDC
KLDR01.4T Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 1.4A 600VAC/300VDC
1505R1C8.25 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 150A 8.25KVAC
CCMR.500TXP Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/250VDC
BK/MDL-8 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 8A 250VAC 3AB 3AG
23021000001P Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
BK/MDA-2 Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 2A 250VAC 3AB 3AG