Location : Home > A > A40MX04-1PLG68
A40MX04-1PLG68
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
82320-4043 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment CUSTOM UNIVERSAL MAT UM4043
1516292 Industrial Controls, Meters Sensor Interface - Junction Blocks SENSOR ACTUATOR BOX
1516292 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75EC-0070CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 24.576MHz 6-CLCC
8N3DV85AC-0130CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 174.8MHz, 174.8MHz 6-CLCC
LTC6908CDCB-2#TRPBF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Oscillator, Silicon IC 50kHz ~ 10MHz 6-WFDFN Exposed Pad
LTC6908CDCB-2#TRPBF 77200 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
LTC6908CDCB-2#TRPBF LINEAR 10001 14-15+ DFN10 Nego IC Co.Doris@negoic.com
LTC6908CDCB-2#TRPBF LINEAR 25639 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
EP1K100QC208-3N Altera 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP1K100QC208-3N Altera 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
AT40K05-2DQI Atmel 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB91F365GBPMCR-G-N2E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers FR50 RISC FR MB91360G Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 512KB (512K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
5022-161F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 160nH Unshielded Inductor 3.025A 40 mOhm Max 2-SMD