Location : Home > A > A40MX02-3PL68
A40MX02-3PL68
Share on FacebookShare on Facebook
A40MX02-3PL68 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40527-1818 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIV MAT TRIM KIT 18"X18" ALUM
40527-1818 IC 57890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75KC-0154CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 50MHz 6-CLCC
8N4SV75AC-0104CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 425MHz 6-CLCC
8N3SV75AC-0049CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 150MHz 6-CLCC
8N3SV75AC-0049CDI8 IC 57730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MK22FN256VMP12 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 Kinetis K20 Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-MAPBGA (5x5)
MB90F423GCPF-GE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90420G (A) Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-PQFP (14x20)
72V84L20PA Electronics 25269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
72V84L20PA IC 37850 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
72V84L20PA IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MB9AF311NAPF-G-JNE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 FM3 MB9A310A Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-QFP (14x20)
MB9AF311NAPF-G-JNE1 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S29AS016J70YEI139 Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH MEM 16MBIT
24LCS21A/SN Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 1KBIT 400KHZ 8SOIC
24LCS21A/SN MICRO 6800 12-13+ SOP8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
24LCS21A/SN MICROCHIP 1968 16+ SOP8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
24LCS21A/SN MICROCHIP 24350 2016+ SOPDIP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
24LCS21A/SN Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
802-10-026-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
802-10-026-30-480101 Preci-Dip 157770 2016+ CONN HDR 26POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
802-10-026-30-480101 Preci-Dip 287370 2016+ CONN HDR 26POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3417-6040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 40 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 26-28 AWG
3417-6040 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3417-6040 3M 157870 2016+ CONN SOCKET 40POS OPEN END 30AU Unitronix Electronics Limited
3417-6040 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 40POS OPEN END 30AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3417-6040 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
102617-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
102617-7 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ CONN HEADER R/A .100 18POS 15AU Unitronix Electronics Limited