Location : Home > A > A3P1000-FGG484M
A3P1000-FGG484M
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MK1714-01RI IDT 41545 1525+ IC CLK MULT SPRD SPECTRUM 20QSOP Alphatek Technology Limited
MK1714-01RI IDT 67351 2014+ IC CLK MULT SPRD SPECTRUM 20QSOP ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MK1714-01RI NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2878447 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input Module DIN Rail 24VDC
2878447 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
2878447 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2878447 N/A 6 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
CQM1-TC001 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Temperature Control Module DIN Rail
CQM1-TC001 7984566 13+ fenkey electronics co.,ltd
CQM1-TC001 7984566 13+ fenyang electronics co.,ltd
CQM1-TC001 OMRON 520 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
8N4SV75BC-0022CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 176.8382MHz 6-CLCC
PIC32MM0016GPL028T-I/ML Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers MIPS32? microAptiv? PIC? 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-QFN (6x6)
72T72105L10BB Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 65536X72 10NS 324-BGA
72T72105L10BB IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SN74LVC1G04DPWR IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SN74LVC1G04DPWR NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MCP25625T-E/SS IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MCP25625T-E/SS MICROCHIP 2720 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
MCP25625T-E/SS MICROCHIP 2970 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
MCP25625T-E/SS MICROCHIP 3270 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
SBH51-LPSE-D50-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 100 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SBH51-LPSE-D50-ST-BK IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBH51-LPSE-D50-ST-BK Sullins Connector Solutions 147680 2016+ CONN HEADER 100POS 1MM GOLD VERT Unitronix Electronics Limited
26632201RP2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
26632201RP2 Norcomp Inc. 157550 2016+ CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 22POS Unitronix Electronics Limited
26632201RP2 Norcomp Inc. (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
26632201RP2 Norcomp Inc. (VA) 8000 2012+ CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 22POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
09185205324 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-644083-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 8 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 22 AWG