Location : Home > A > A3D-28DA-2DSE
A3D-28DA-2DSE
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
28-8750-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-8750-610C Aries Electronics 147360 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-8750-610C Aries Electronics 290450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-064-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-064-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-064-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-064-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 64 POS .217 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-064-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 64 POS .217 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
562015200 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws