Location : Home > A > A3C-28DA-2DSA
A3C-28DA-2DSA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M20-7872546 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
M20-7872546 Harwin Inc. 147470 2016+ 25+25 DIL SMT SKT Unitronix Electronics Limited
M20-7872546 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7872546 NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-83-014-40-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-83-014-40-001191 Preci-Dip 157660 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-014-40-001191 Preci-Dip 298050 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66527-040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-83-014-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-83-014-20-001101 Preci-Dip 157860 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-014-20-001101 Preci-Dip 298570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172161-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm)
172161-1 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
172161-1 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
172161-1 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
1953130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1953130 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1953130 Weidmuller 147590 2016+ LMZF 10/3/135 3.5SW Unitronix Electronics Limited
1953130 Weidmuller 298010 2016+ LMZF 10/3/135 3.5SW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
179228-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
179228-4 Distributor 111370 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
179228-4 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
179228-4 Semiconductor 21493 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
179228-4 STOCK 43400 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-1971922-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin