Location : Home > A > A3B-20D-2C
A3B-20D-2C
Share on FacebookShare on Facebook
A3B-20D-2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
A3B-20D-2C ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A3B-20D-2C standard package with RoHS 145310 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-81250-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-81250-310C Aries Electronics 157270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-81250-310C Aries Electronics 278410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-81250-310C IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1637120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 2POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1637120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 2POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1637120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 2POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1637120000 Weidmuller 147470 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
DIP632-001BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
DIP632-001BLF FCI 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
DIP632-001BLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
DIP632-001BLF FCI 8000 2012+ DIP632-001BLF DIP SOCKET 32 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DIP632-001BLF IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1958340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1958340000 Weidmuller 157110 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958340000 Weidmuller 298070 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com